calamites@atlas.cz
+420723046739

PŘEHLED RUBRIK+FAUNA

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Bohemoharpes ungula (STENRBERG,1833)
Bohemoharpes ungula (STENRBERG,1833)
Scharia micropyga
Scharia micropyga
Bohemoharpes ungula(STERNBERG 1833
Bohemoharpes ungula(STERNBERG 1833
Cromus beaumonti(BARRANDE,1852)
Cromus beaumonti(BARRANDE,1852)
Cromus beamounti(BARRANDE,1852)
Cromus beamounti(BARRANDE,1852)
Didrepanon squarrosum(ZENKER,1833)+Bohemoharpes ung.
Didrepanon squarrosum(ZENKER,1833)+Bohemoharpes ung.
Didrepanon sqauarrosum(ZENKER,1833)
Didrepanon sqauarrosum(ZENKER,1833)
Harpidella(H.)misera (HAVLE&CORDA,1847)
Harpidella(H.)misera (HAVLE&CORDA,1847)
Harpidella(H.) misera
Harpidella(H.) misera
Aulacopleura konincki
Aulacopleura konincki
Cheirurus obtusatus
Cheirurus obtusatus
Cheirurus obtusatus
Cheirurus obtusatus

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Metacalymene  baylei(BARRANDE,1846)
Metacalymene baylei(BARRANDE,1846)
Prionopeltis armagedon(PEK&VANĚK,1989)
Prionopeltis armagedon(PEK&VANĚK,1989)
Metwcalymene baylei(BARRANDE,1846)
Metwcalymene baylei(BARRANDE,1846)
Metacalymene baylei(BARRANDE,1846)
Metacalymene baylei(BARRANDE,1846)
Tetinia minuta
Tetinia minuta
Tetinia minuta
Tetinia minuta
Prionopeltis sp.
Prionopeltis sp.
Prionopeltis archiaci(BARRANDE,1846)
Prionopeltis archiaci(BARRANDE,1846)
Prionopeltis  archiaci(BARRANDE,1846)
Prionopeltis archiaci(BARRANDE,1846)
Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)

Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)

Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)
Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)
Harpidella nisera
Harpidella nisera
Aulacoleura konincki
Aulacoleura konincki

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Kosovopeltis svobodai

Kosovopeltis svobodai

Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai

Kosovopeltis svobodai

Eophacops bulliceps(BARRANDE 1846)
Eophacops bulliceps(BARRANDE 1846)
Schaerexochus paramirus(ŠNAJDR 1980)
Schaerexochus paramirus(ŠNAJDR 1980)

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Decoroscutellum haidingeri(BOUČEK,1935)
Decoroscutellum haidingeri(BOUČEK,1935)
Crotelocephalus transiens(BOUĆEK,1935)
Crotelocephalus transiens(BOUĆEK,1935)
Ktenoura bicuspidata(BOUČEK 1933)
Ktenoura bicuspidata(BOUČEK 1933)
Encrinuraspis beaumonti(BARRANDE 1846)
Encrinuraspis beaumonti(BARRANDE 1846)
Interproctus venustus(BARRANDE 1846)
Interproctus venustus(BARRANDE 1846)
Acantholomina minuta(BARRANDE 1846)
Acantholomina minuta(BARRANDE 1846)
Calymene nabricki(
Calymene nabricki(
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Calymene nabricki
Calymene nabricki
FT_1841.JPG
Kettneraspis geinitziana(CORDAÉ&HAWLE 1847)
Kettneraspis geinitziana(CORDAÉ&HAWLE 1847)

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Lilijice sp.
Lilijice sp.
.

.

Ophioceras sp.
Ophioceraps sp.
Ophioceraps sp.
Ophioceraps simplex(BARRANDE 1865)
Ophioceraps simplex(BARRANDE 1865)
Loxonema beraunense(PERNER 1903)
Loxonema beraunense(PERNER 1903)
Laxonema beraunense

Laxonema beraunense

Loxonema beraunense(PERNER 1903)
.

.

ramenonožci
Cardiolinka bohemica(BARRANDE 1881)
Cardiolinka bohemica(BARRANDE 1881)
Leptagonia sp.
Leptagonia sp.
Metaphlasia hemincona(HAVLÍČEK 1990)
Metaphlasia hemincona(HAVLÍČEK 1990)
Lilijice sp. -kalich
Lilijice sp. -kalich
Aegironetes tristis(HAVLÍČEKÉ&MERGL 1982)
Aegironetes tristis(HAVLÍČEKÉ&MERGL 1982)

 Brachiopoda
 devon-pražskaé souvrství'
 lokalita Koněprusy,lom Vozkop

Eospirifer logatus
Eospirifer logatus
Corinatina comata
Corinatina comata
Sieberella sieberi (BARRANDE 1847)
Sieberella sieberi (BARRANDE 1847)
Panenka mimica
Panenka mimica
Atrypa sp.
Atrypa sp.
Sycorhynecka trinocria
Sycorhynecka trinocria

devon-pražské souvrství
lokalita Koněprusy,lom Vozkop

Isotrypa acris/mechovka/
Isotrypa acris/mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Leptoena sp. /korál/
Leptoena sp. /korál/
Conocordium sp. /korál/
Conocordium sp. /korál/
Sqameofavosites intricatus /korál/
Sqameofavosites intricatus /korál/

silur-motolské souvrství
lokalita Lochkov

.

.

Orthoceras sp.
Orthoceras sp.
Orthoceras sp.
Graptolit
Graptolit
Cardiola coruncopiade
Cardiola coruncopiade
Pteticeras crosum  přichycený na Cardiole
Pteticeras crosum přichycený na Cardiole
Tenká
Tenká
Brachiopod neurčený
Brachiopod neurčený

silur-motolské souvrství
lokalita Lištice

Sphaerexochus (S) mirus(BEYRICH 1845)
Sphaerexochus (S) mirus(BEYRICH 1845)
Sphaerexochus (S.) mirus
Sphaerexochus (S.) mirus
Sphaerexochus (S.) mirus
Sphaerexochus (S.) mirus
Sphaerexochus (S.)mirus
Sphaerexochus (S.)mirus
Hyaterolites nerei
Hyaterolites nerei

silur-motolské souvrství
lokalita,,Kouřový'' lom

Mechovka sp.
Mechovka sp.
Korál sp.
Korál sp.
Korál sp.
Korál sp.
Korál sp.
Korál sp.
Gastropoda sp.
Gastropoda sp.
Calenipora sp
Calenipora sp
14/11/18-rubrika NEURČENÉ-nové vzorky
12/11/18-rubrika PLAVUNĚ-Lepidodendron subdichotomum
                                              Lepidodendron ophiurus
10/11/18- rubrika PŘESLIČKOVITÉ-Annularia asteris
05/11/18-rubrika FAUNA- stopy
17/10/18-rubrika PLAVUNĚ-Lepidodendrony
09/10/18-rubrika FAUNA-Amphitrion radians
21/09/18- rubrika FAUNA-Onnia abducta
21/07/18-rubrika FAUNA-Rejkocephalus lyelli
21/06/18-ČLÁNKY-nový rod cévnatý silurský rostlin-Tichavekia gigas
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one