calamites@atlas.cz
+420723046739

PŘEHLED RUBRIK+FAUNA

Peronopsis integra (BEYRICH,1845)
 kambrium 
 lokalita Felbab
ka

 

     

     
      

FT_1896.JPG
FT_1899.JPG
+ Hydrocephalus minor(BOECK,1827)
+ Hydrocephalus minor(BOECK,1827)

Palaeorbis vorax (Spirolbis pusiilus)
karbon
lokalita Týnec

 

 

František  - Týnec 1..jpg
František - Týnec 1.jpg
FT_1531.JPG
FT_1532.JPG
FT_2072.JPG
FT_2073.JPG
FT_2074.JPG
FT_2075.JPG
31.5.14
31.5.14
31.5.14
31.5.14
31.5.14
31.5.14
31.5.14
31.5.14

Tynecotarbus tichaveki
karbon
lokalita Týnec

Předáno do ZčM Plzeň

 
1.nález-kompletní jedinec

1.nález-kompletní jedinec

1.nález-zvětšeno

1.nález-zvětšeno

2.nález-zadeček

2.nález-zadeček

2.nález-zvětšeno

2.nález-zvětšeno

3.nález

3.nález

3.nález-otisk  319.13kB
3.nález-otisk

3.nález-otisk

Foto ze skeneru
Foto ze skeneru
detail hlavohrudi
detail hlavohrudi
kresba
kresba
rekonstrukce
rekonstrukce
rekonstrukce David Berger
rekonstrukce David Berger

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Bohemoharpes ungula (STENRBERG,1833)
Bohemoharpes ungula (STENRBERG,1833)
Scharia micropyga
Scharia micropyga
Bohemoharpes ungula(STERNBERG 1833
Bohemoharpes ungula(STERNBERG 1833
Cromus beaumonti(BARRANDE,1852)
Cromus beaumonti(BARRANDE,1852)
Cromus beamounti(BARRANDE,1852)
Cromus beamounti(BARRANDE,1852)
Didrepanon squarrosum(ZENKER,1833)+Bohemoharpes ung.
Didrepanon squarrosum(ZENKER,1833)+Bohemoharpes ung.
Didrepanon sqauarrosum(ZENKER,1833)
Didrepanon sqauarrosum(ZENKER,1833)
Harpidella(H.)misera (HAVLE&CORDA,1847)
Harpidella(H.)misera (HAVLE&CORDA,1847)
Harpidella(H.) misera
Harpidella(H.) misera
Harpidella(H.)misera
Harpidella(H.)misera
Cheirurus obtusatus
Cheirurus obtusatus
Cheirurus obtusatus
Cheirurus obtusatus

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Metacalymene  baylei(BARRANDE,1846)
Metacalymene baylei(BARRANDE,1846)
Prionopeltis armagedon(PEK&VANĚK,1989)
Prionopeltis armagedon(PEK&VANĚK,1989)
Metwcalymene baylei(BARRANDE,1846)
Metwcalymene baylei(BARRANDE,1846)
Metacalymene baylei(BARRANDE,1846)
Metacalymene baylei(BARRANDE,1846)
Tetinia minuta
Tetinia minuta
Tetinia minuta
Tetinia minuta
Prionopeltis sp.
Prionopeltis sp.
Prionopeltis archiaci(BARRANDE,1846)
Prionopeltis archiaci(BARRANDE,1846)
Prionopeltis  archiaci(BARRANDE,1846)
Prionopeltis archiaci(BARRANDE,1846)
Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)

Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)

Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)
Harpidella misera(HAWLE&CORDA,1847)
Harpidella nisera
Harpidella nisera
Harpidella misera
Harpidella misera

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Ananaspis fecunda(BARRANDE,1847)
Kosovopeltis svobodai

Kosovopeltis svobodai

Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai(ŠNAJDR 1958)
Kosovopeltis svobodai

Kosovopeltis svobodai

Eophacops bulliceps(BARRANDE 1846)
Eophacops bulliceps(BARRANDE 1846)
Schaerexochus paramirus(ŠNAJDR 1980)
Schaerexochus paramirus(ŠNAJDR 1980)

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Decoroscutellum haidingeri(BOUČEK,1935)
Decoroscutellum haidingeri(BOUČEK,1935)
Crotelocephalus transiens(BOUĆEK,1935)
Crotelocephalus transiens(BOUĆEK,1935)
Ktenoura bicuspidata(BOUČEK 1933)
Ktenoura bicuspidata(BOUČEK 1933)
Encrinuraspis beaumonti(BARRANDE 1846)
Encrinuraspis beaumonti(BARRANDE 1846)
Interproctus venustus(BARRANDE 1846)
Interproctus venustus(BARRANDE 1846)
Acantholomina minuta(BARRANDE 1846)
Acantholomina minuta(BARRANDE 1846)
Calymene nabricki(
Calymene nabricki(
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Prantlia longula(CORDA&HAWLE 1847)
Calymene nabricki
Calymene nabricki
Kettneraspis geinitziana(KORDA&HAWLE 1847)
Kettneraspis geinitziana(KORDA&HAWLE 1847)
Kettneraspis geinitziana(CORDAÉ&HAWLE 1847)
Kettneraspis geinitziana(CORDAÉ&HAWLE 1847)

silur-kopanické souvrství
lokalita lom Kosov

Lilijice sp.
Lilijice sp.
.

.

Ophioceras sp.
Ophioceraps sp.
Ophioceraps sp.
Ophioceraps simplex(BARRANDE 1865)
Ophioceraps simplex(BARRANDE 1865)
Loxonema beraunense(PERNER 1903)
Loxonema beraunense(PERNER 1903)
Laxonema beraunense

Laxonema beraunense

Loxonema beraunense(PERNER 1903)
.

.

ramenonožci
Cardiolinka bohemica(BARRANDE 1881)
Cardiolinka bohemica(BARRANDE 1881)
Leptagonia sp.
Leptagonia sp.
Metaphlasia hemincona(HAVLÍČEK 1990)
Metaphlasia hemincona(HAVLÍČEK 1990)
Lilijice sp. -kalich
Lilijice sp. -kalich
Aegironetes tristis(HAVLÍČEKÉ&MERGL 1982)
Aegironetes tristis(HAVLÍČEKÉ&MERGL 1982)

 Brachiopoda
 devon-pražskaé souvrství'
 lokalita Koněprusy,lom Vozkop

Eospirifer logatus
Eospirifer logatus
Corinatina comata
Corinatina comata
Sieberella sieberi (BARRANDE 1847)
Sieberella sieberi (BARRANDE 1847)
Panenka mimica
Panenka mimica
Atrypa sp.
Atrypa sp.
Sycorhynecka trinocria
Sycorhynecka trinocria

devon-pražské souvrství
lokalita Koněprusy,lom Vozkop

Isotrypa acris/mechovka/
Isotrypa acris/mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Isotrypa acris /mechovka/
Leptoena sp. /korál/
Leptoena sp. /korál/
Conocordium sp. /korál/
Conocordium sp. /korál/
Sqameofavosites intricatus /korál/
Sqameofavosites intricatus /korál/
01/10/17-rubrika FAUNA-Medvěd jeskynní
06/09/17-rubrika FAUNA-3D Conularia z Těškova
Přidána rubrika NEURČENÉ FOSILIE
05/01/17-články-nová cévnatá silurská rostlina
22/12/16-Arthropleura nově
Toto je zápatí Vašich stránek. Text můžete změnit v administraci v 'Nastavení stránek'.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one